Nog
dagen
uren
minuten
seconden tot de maaldag op 2e Paasdag
Wat gaat er gebeuren?
Met zorg en vakmanschap gaan we in 2026 en 2027 de aangetaste delen van de gebouwen en kademuren herstellen en zorgen we dat ons gemaal weer lang meegaat.

Waarom uw hulp belangrijk is
Restauratie is kostbaar. Iedere bijdrage - groot of klein - draagt bij aan het behoud van ons cultureel erfgoed.

Hoe kunt u helpen?
Doneer eenvoudig via deze link.
Dankzij u blijft dit monument springlevend!

zondag 22 maart 2020

Klaar voor het seizoen...

De laatste werkzaamheden van het winterseizoen zijn afgerond met als afsluiting het proefdraaien van het stoomgemaal.

De vrijdagmiddag werd benut om het eerste vuur in de stoomketel te maken van het seizoen. Dit alles om de volgende dag proef te draaien. Hierna zou normaal gesproken het nieuwe seizoen beginnen, maar dit jaar loopt anders.

Door de Covid-19 uitbraak in ons land zijn de culturele museums gesloten voor publiek, zo ook het stoomgemaal en bezoekerscentrum Arkemheen.

Wij volgen de richtlijnen van de overheid en blijven tot zeker 1 juni dicht.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten