Nog
dagen
uren
minuten
seconden tot de maaldag op 2e Paasdag
Wat gaat er gebeuren?
Met zorg en vakmanschap gaan we in 2026 en 2027 de aangetaste delen van de gebouwen en kademuren herstellen en zorgen we dat ons gemaal weer lang meegaat.

Waarom uw hulp belangrijk is
Restauratie is kostbaar. Iedere bijdrage - groot of klein - draagt bij aan het behoud van ons cultureel erfgoed.

Hoe kunt u helpen?
Doneer eenvoudig via deze link.
Dankzij u blijft dit monument springlevend!

zaterdag 4 mei 2024

Drie draaidagen bij stoomgemaal Hertog Reijnout

In de komende twee weken is het stoomgemaal Hertog Reijnout maar liefst drie keer onder stoom!

Eerste op Hemelvaartsdag 9 mei, dan tijdens de Nationale Molen & Gemalendag op zaterdag 11 mei en dan op tweede pinksterdag 20 mei.

Op deze dagen zijn we geopend van 11.00 tot 16.00 uur en vragen wij intree. Volwassenen 4,- euro en kinderen van 4 tot 15 jaar 2,- euro

De vrijwilligers kunnen je alles vertellen over het stoomgemaal. Het is een hele ervaring om de stoommachine gesmeerd te zien en te horen lopen en hoe het water uiteindelijk de polder uit
Wordt gemalen.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten